Żużel

Żużlowiec Stali Gorzów zakażony koronawirusem

12 października 2020, 16:54
W poniedziałek 12 października Niels Kristian Iversen, żużlowiec Stali Gorzów poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Zawodnik czuje się dobrze i przebywa w izolacji.

Baty w wielkim finale. Stal ze srebrnym medalem

11 października 2020, 21:35
Skazywani na spadek z najwyższej klasy rozgrywkowej, wyśmiewani na forach internetowych, po kilku miesiącach ścigania stanęli dziś na podium mistrzostw Polski. Drużyna Moje Bermudy Stal Gorzów przegrywa w Lesznie drugi mecz finały i zdobywa tytuł wicemistrza kraju.

Stal wygrywa pierwszy finałowy mecz

9 października 2020, 22:24
Gorzowianie, aby myśleć o zdobyciu złota w tym roku, powinni przynajmniej zremisować, a najlepiej wygrać i to z jak największą przewagą. Po fatalnym początku, stalowcy się podnieśli i zdołali wygrać mecz dwoma punktami. Żużlowego, drużynowego mistrza Polski poznamy w niedzielę, po rewanżowym meczu w Lesznie.

Iversen wciąż w szpitalu. Jaki jest jego stan zdrowia?

5 października 2020, 18:21
Wiemy już nieco więcej o stanie zdrowia Nielsa Kristiana Iversena. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów uległ poważnemu wypadkowi, podczas półfinałowego meczu z Betardem Sparta Wrocław. Duńczyk jest w szpitalu, wciąż trwają badania.

Anders Thomsen z dziką kartą na Grand Prix 2021

5 października 2020, 12:15
Poznaliśmy listę startową cyklu Grand Prix 2021. Oprócz Bartosza Zmarzlika, o tytuł mistrza świata powalczy również inny zawodnik Stali Gorzów. Dziką kartę uprawniającą do udziału w całym cyklu otrzymał właśnie Anders Thomsen.

Gorzowska Stal awansowała do finału PGE Ekstraligi

4 października 2020, 21:48
Było kilka poważnych zdarzeń na torze, długa przerwa spowodowana przerwanie transmisji telewizyjnej, ale w ostateczności gorzowska Stal dowiozła do mety zwycięstwo i awansowała do ścisłego finału PGE Ekstraligi.

Mistrz jest jeden - Bartosz Zmarzlik

3 października 2020, 23:28
Bartosz Zmarzlik okazał się najlepszy podczas ostatniej rundy FIM SGP na MotoArenie w Toruniu. Dzięki temu, obronił tytuł mistrza Świata. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a trzeci był Artem Laguta. W walce o srebro lepszy był Tai Woffinden, ale dopiero po biegu dodatkowym. Brąz trafił do Fredrika Lindgrena.

Jaki będzie skład Stali w 2021 roku?

1 października 2020, 11:22
Jest Woźniak, wciąż nieoficjalnie mówi się o przejściu do Gorzowa Vaculika. Krzysztof Kasprzak dostał zielone światło na transfer i ma zasilić grudziądzki GKM. Mimo że oficjalnie okno transferowe jeszcze nie ruszyło, większość zawodników w PGE Ekstralidze znalazła swój klub.

Mecz z Wrocławiem w najbliższą niedzielę

29 września 2020, 09:57
Speedway ekstraliga podała nowy termin przekładanego dwukrotnie spotkania półfinałowego, pomiędzy Stalą a Spartą Wrocław.

Półfinał w Gorzowie odwołany

28 września 2020, 21:35
Półfinałowe spotkanie w Gorzowie między MOJE BERMUDY Stalą a BETARD Spartą Wrocław nie doszło do skutku, ze względu na zły stan toru po kilkudniowych, intensywnych opadach. Nowy termin podany będzie w osobnym komunikacie PGE Ekstraligi.