Żużel

Piąte miejsce Bartosz Zmarzlika w plebiscycie PS

9 stycznia 2021, 21:55
Dopiero piąte miejsce Bartosza Zmarzlika w corocznym plebiscycie Przeglądu Sportowego. Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata nie powtórzył sukcesu z ubiegłego roku. Wówczas był pierwszy. Plebiscyt wygrał Robert Lewandowski, druga była Iga Świątek.

Stal wybuduje dodatkowe loże. Jest już decyzja

18 grudnia 2020, 14:53
Jest już decyzja o rozbudowie stadionu żużlowego w Gorzowie. 10 nowych vipowski łóż powstanie na Jancarzu. Obecnie trwa etap projektowania, na przełomie stycznia i lutego ma ruszyć budowa. Wszystko po to, aby już od nowego sezonu na stadionie gościć więcej VIP-ów.

Nie żyje Zenon Plech. Był wychowankiem Stali

25 listopada 2020, 13:04
Nie żyje Zenon Plech. Wychowanek gorzowskiej Stali, urodzony w Zwierzynie w powiecie strzelecko-drezdeneckim w 1953 roku. O jego śmierci na Twitterze poinformował dziś klub z Gdańska.

Zmarzlik najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem PGE Ekstraligi

18 listopada 2020, 15:22
Najbardziej rozpoznawalną twarzą PGE Ekstraligi jest niepodważalnie Bartosz Zmarzlik, którego rozpoznaje ponad połowa osób interesujących się żużlem z próby reprezentatywnej badania Pentagon Research.

24 kwietnia ruszają zmagania w Grand Prix na żużlu

13 listopada 2020, 17:01
Przyszłoroczny cykl zawodów Speedway Grand Prix o tytuł indywidualnego mistrza świata będzie składał się z 11 rund, w co najmniej siedmiu krajach. W kalendarzu na rok 2021 znalazły się trzy polskie miasta: Warszawa, Wrocław i Toruń.

Lubuskie derby w telewizyjnym studiu

10 listopada 2020, 14:13
Twórcy programu Familiada wpadli na genialny pomysł. Telewizja Polska nagra i wyemituje specjalne wydanie tego teleturnieju z udziałem żużlowców z Gorzowa i Zielonej Góry. To będą prawdziwe derby w telewizyjnym studiu!

Pożegnaliśmy Kasprzaka, przywitamy Vaculika

5 listopada 2020, 15:28
Można byłoby rzecz – umarł król, niech żyje król. Ale w Gorzowie na chwilę obecną król jest tylko jedne – Bartosz Zmarzlik. Jako że sam mistrz świata, nawet jakby chciał, nie zdobędzie w meczu więcej niż 18 punktów, w klubie nad Wartą potrzebne były wzmocnienia.

Kolejny tytuł Bartka Zmarzlika

3 listopada 2020, 09:25
Bartosz Zmarlik po raz kolejny zdeklasował rywali. Tym razem nie na torze, ale podczas plebiscytu organizowanego przez portal WP Sportowe Fakty. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów wygrał rywalizację o ten tytuł z ogromną przewagą.

Mistrz u prezydenta Gorzowa

29 października 2020, 15:38
Mistrz Świata na żużlu – Bartosz Zmarzlik spotkał się dziś z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim. Podczas czwartkowego spotkania, mistrz, w ramach podziękowania, otrzymał drzewo – Dąb.

Szymon Woźniak: Ten srebrny medal smakuje najlepiej

28 października 2020, 09:54
Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z Szymonem Woźniakiem, zawodnikiem Moje Bermudy Stal Gorzów. Wywiad ukazał się na internetowej stronie klubu.