SGP

Zmarzlik piąty w drugiej odsłonie Grand Prix w Gorzowie

12 września 2020, 21:35
Tym razem w Gorzowie bez Polaków w finale. Bartosz Zmarzlik odpadł w pierwszym półfinale i w sobotni wieczór w Gorzowie zajął 5 miejsce. Zwyciężył Fredrik Lindgren.

Bartosz Zmarzlik wygrywa w Gorzowie!

11 września 2020, 22:07
Bartosz Zmarzlik wygrywa trzecią rudę Grand Prix, która odbyła się torze w Gorzowie. Obrońca tytułu mistrzowskiego awansował na drugie miejsce w kwalifikacji generalnej.

Anders Thomsen z dziką kartą na Grand Prix w Gorzowie!

3 września 2020, 11:06
Trójka zawodników Moje Bermudy Stal Gorzów wystąpi w najbliższych turniejach z cyklu Grand Prix. Te odbędą się w Gorzowie w dniach 11-12 września 2020 roku.

Zmarzlik tym razem trzeci we Wrocławiu

29 sierpnia 2020, 21:49
Polski wieczór we Wrocławiu! Maciej Janowski zwyciężył w drugiej rundzie FIM SGP, rozgrywanej na Stadionie Olimpijskim! Drugie miejsce zajął Tai Woffiden, a trzeci był broniący tytułu Bartosz Zmarzlik.

Zmarzlik odpada w półfinale GP we Wrocławiu

28 sierpnia 2020, 21:37
Bartosz Zmarzlik jako trzeci mija linię mety w pierwszym półfinale i odpada z finału sobotniego Grand Prix we Wrocławiu. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów nie był dziś tak szybki, jak dotychczas.

Thomsen dostanie „dziką kartę” na Grand Prix

15 sierpnia 2020, 16:21
Anders Thomsen prezentuje świetną formę na torze i jest ważnym filarem drużyny obok Bartosza Zmarzlika. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Duńczyk jeżdżący w barwach Stali Gorzów dostanie „dziką kartę” na dwa turnieje Grand Prix, które odbędą się we wrześniu na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix w Gorzowie

13 sierpnia 2020, 12:38
Rusza przedsprzedaż biletów na dwie rundy Grand Prix w Gorzowie. Zawody odbędą się 11 i 12 września na Jancarzu. To będzie prawdziwe święto żużla w naszym mieście.

Żużlowego mistrza świata poznamy 3 października

10 sierpnia 2020, 14:55
Czy na początku października nasz żużlowy mistrz świata świętować będzie swój drugi tytuł w historii? Medale w tegorocznej okrojonej edycji Grand Prix zostaną rozdane 3 października w Toruniu.

Grand Prix na żużlu wraca do Gorzowa!

29 lipca 2020, 12:20
Po rocznej przerwie do Gorzowa wróci turniej Grand Prix na żużlu, ale w nietypowej formie. Na stadionie im. Edwarda Jancarza zostaną rozegrane aż dwie rundy, dzień po dniu. A wszystko przez pandemię koronawirusa. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w piątek 11 września.

Grand Prix w Warszawie przełożone na 2021 rok

19 czerwca 2020, 11:50
Turniej Grand Prix na żużlu na stadionie narodowym w Warszawie nie odbędzie się 8 sierpnia z powodu pandemii koronawirusa. Impreza została przełożona na przyszły rok. Zawody o tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu odbędą się 15 maja 2021 roku. Bilety na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zachowują ważność na przyszły rok.