SGP

24 kwietnia ruszają zmagania w Grand Prix na żużlu

13 listopada 2020, 17:01
Przyszłoroczny cykl zawodów Speedway Grand Prix o tytuł indywidualnego mistrza świata będzie składał się z 11 rund, w co najmniej siedmiu krajach. W kalendarzu na rok 2021 znalazły się trzy polskie miasta: Warszawa, Wrocław i Toruń.

Nasz mistrz wart jest miliony

23 października 2020, 12:35
O tym, że sport na wysokim poziomie to biznes, wiedzą chyba wszyscy. Na sukcesach sportowców zarabiają wszyscy – sami sportowcy, ich sponsorzy, stacje telewizyjne i kluby. Portal WP Sportowe Fakty wyliczył wartość reklamową Bartosza Zmarzlika.

Anders Thomsen z dziką kartą na Grand Prix 2021

5 października 2020, 12:15
Poznaliśmy listę startową cyklu Grand Prix 2021. Oprócz Bartosza Zmarzlika, o tytuł mistrza świata powalczy również inny zawodnik Stali Gorzów. Dziką kartę uprawniającą do udziału w całym cyklu otrzymał właśnie Anders Thomsen.

Mistrz jest jeden - Bartosz Zmarzlik

3 października 2020, 23:28
Bartosz Zmarzlik okazał się najlepszy podczas ostatniej rundy FIM SGP na MotoArenie w Toruniu. Dzięki temu, obronił tytuł mistrza Świata. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a trzeci był Artem Laguta. W walce o srebro lepszy był Tai Woffinden, ale dopiero po biegu dodatkowym. Brąz trafił do Fredrika Lindgrena.

Zmarzlik piąty w drugiej odsłonie Grand Prix w Gorzowie

12 września 2020, 21:35
Tym razem w Gorzowie bez Polaków w finale. Bartosz Zmarzlik odpadł w pierwszym półfinale i w sobotni wieczór w Gorzowie zajął 5 miejsce. Zwyciężył Fredrik Lindgren.

Bartosz Zmarzlik wygrywa w Gorzowie!

11 września 2020, 22:07
Bartosz Zmarzlik wygrywa trzecią rudę Grand Prix, która odbyła się torze w Gorzowie. Obrońca tytułu mistrzowskiego awansował na drugie miejsce w kwalifikacji generalnej.

Anders Thomsen z dziką kartą na Grand Prix w Gorzowie!

3 września 2020, 11:06
Trójka zawodników Moje Bermudy Stal Gorzów wystąpi w najbliższych turniejach z cyklu Grand Prix. Te odbędą się w Gorzowie w dniach 11-12 września 2020 roku.

Zmarzlik tym razem trzeci we Wrocławiu

29 sierpnia 2020, 21:49
Polski wieczór we Wrocławiu! Maciej Janowski zwyciężył w drugiej rundzie FIM SGP, rozgrywanej na Stadionie Olimpijskim! Drugie miejsce zajął Tai Woffiden, a trzeci był broniący tytułu Bartosz Zmarzlik.

Zmarzlik odpada w półfinale GP we Wrocławiu

28 sierpnia 2020, 21:37
Bartosz Zmarzlik jako trzeci mija linię mety w pierwszym półfinale i odpada z finału sobotniego Grand Prix we Wrocławiu. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów nie był dziś tak szybki, jak dotychczas.

Thomsen dostanie „dziką kartę” na Grand Prix

15 sierpnia 2020, 16:21
Anders Thomsen prezentuje świetną formę na torze i jest ważnym filarem drużyny obok Bartosza Zmarzlika. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Duńczyk jeżdżący w barwach Stali Gorzów dostanie „dziką kartę” na dwa turnieje Grand Prix, które odbędą się we wrześniu na stadionie im. Edwarda Jancarza.